Medlemsförteckning uppdaterad den 2018 03 26

Abrahamsson Mark; medlem nr. 2  Båtplats 53; 08-550 857 06, 0708-65 95 40,
mark1.abrahamsson@gmail.com

Adlen Lars; medlem nr.102. Rampmedlem; 08-550 493 20, 070-641 43 94,
l.adlen@live.se

Ahlberg Boel medlem nr.75 Båtplats 54  53254578 0705570449
boel.ahlberg@gamil.com

Ahlström Johan; medlem nr. 54.  Båtplats 45; 0762224733 
fam-ahlstrom@spray.se

Alfredsson Mikael; medlem nr. 27. Båtplats 78; 08-550 192 34, 070-545 30 45,
alfredssons@hotmail.com

Alisauskas Tomas; medlem nr. 114 Båtplats 28 0720287658 kaliosis1983@gmail.com

Andén Ronny; medlem nr.121. Rampmedlem 0705232692  ronny@andelsfiske.se

Andersson Anne-Marie; medlem nr. 66. Båtplats 70; Utlånad till Mikael Åhlin under 2018 0764241199 skogsbackarna@telia.com
anne-marie.majhem@telia.com

Andersson Johan; medlem nr. 19. Båtplats 7; 08-644 48 65, 070-446 32 22,
johan79a@hotmail.co

Andersson Johan; medlem nr. 106. Båtplats 68  Odlarvägen 58  08 55062245  070-7654590 jg.andersson@live.se

Andreasson Jörgen; medlem nr. 77. Ramomedlem  0708885490 jorgen@-sam.nu

Arvidsson Karin; medlem nr. 130. Boj 74 0037258145956  +37258442817  karin_j_79@hotmail.com

Bergström Alf; medlem nr. 30 Båtplats  Boj 72 08-532 512 13, 076-000 02 64, 07055548581
alfberg2362@telia.com

Bengtsson Tomas ; medlem nr. 133. Båtplats 59  070 31 79256  tom@tt.se

Billingfors Henrik ; medlem nr. 117. Rampmedlem. 08-55042219  070-5285654  henrik@billingfors.com

Bigren-Ness Marlen; medlem nr. 99.Endast medlem  070-0862290  marlene.ness71@gmail.com

Björk Stefan; medlem nr. 81. Båtplats 50; 08-552 404 32, 070-797 32 67,
djurstaberg@hotmail.com

Björkman Göran; Medlem.nr. 122. Båtplats 25; 08-550 368 72, 070-893 11 14,
goran.bjorkman@nilsson-lindgren.se

Björlin Peter; medlem nr. 143. Boj 73 0703301409  petersaskia55@gmail.com

Brandt Mikael; medlem nr.116. Båtplats 17; 0709941779
micke.brandt@gmail.com

Brändström Ulf; Medlem nr. 57. Båtplats 42   0707952286
ulf.brandstrom@gmail.com

Cierbiene, Dr.Vida; medlem nr.55 Båtplats 8 0762608363  vida.cirbiene@gmail.com

Dahlström Sören; medlem 16. Endast medlem 2015 08-550 895 34,  070-340 09 49,
soren.dahlstrom@telia.com

Ekvall Linus; medlem nr.85.0720173758 ekvalllinus@gmail.com Står i kö för båtplats på utsidan.

Elgebrandt Claes; medlem nr. 21. Rampmedlem 08-55067689  072-2224417  claes.kristina@banhof.se

Ellingsen Stefan; medlem nr. 94. Står i kö för plats på insidan  0737085571  stefanbutiksupport@telia.com

Elveskog Ulrika; medlem nr.76.  Båtplats 15 08-6810281, 073-3472120, ravbacken@gmail.com

Emertzon Conny; medlem nr. 70. Rampmedlem 08-159 503, 070-569 07 26,
conny@apc.nu

Engström Tommy; medlem nr.88. Båtplats 60; 08-550 151 06,  070-375 40 17,
engstroeme@hotmail.com

Eriksson Anita; medlem nr.1. Båtplats 1; 070-3273132
anitae.eriksson@telia.com

Falk Lars-Olof; medlem nr. 4. Båtplats 4; 08-400 15 569, 070-322 94 92,
olle.falk@milko.se

Feldt Lars; Medlem nr. 98. Båtplats 46 55049212 0707700991  lars_feldt@speay.se

Feldt Tomas; medlem nr. 124. Båtplats 77 nya bryggan  o702952814  tfeldt@hotmail.com

Forsberg Lars; medlem nr. 44. Båtplats 37; 08-6082033  0707402051  larsef@me.c0m

Frik Björn; medlem nr. 69. Båtplats 41,  08-55044115  0705593281
bjorn.frick@scania.com

Fält Sten; medlem nr. 56. Ingen båtplats; 08-550 449 44, 070-245 76 50,
sten.falt@ekeby-ktv.net

Förström Kim; medlem nr. 82. Båtplats 9 ;  070-3261027  kimpa.f@outlook.com

Gerdes Johan; medlem nr. 125.  Står som ansvarig för gruppen jägare som har jakten på Ridön.

Ginzel Bobo; medlem nr. 128. Båtplats 51 utlånad till Lasse Feldt under 2018 070-7359646  bob o@sspides-tv.se

Glarén Roland; medlem nr. 115. 070-556 65 65, Rampmedlem
Ingen mailaddress!

Grenros Anders; medlem nr. 25. Båtplats 43; 08-550 421 76, 070-893 14 25,
anders.grenros@jgvent.se

Gunther Anders; medlem nr. 104. Båtplats 6 086401849  0733341684  anders.gunther@gmail.com

Gustavsson Håkan; medlem nr. 126. Båtplats 63; 08-55031407  070-3733612  h.gustavsson@mbok301.swipnwt.se

Gylefors, Clarence; medlem nr.96. Båtplats 22 55042130  0703111640  b.gylefors@telia.com

Hallén Peter; medlem nr. 6. Rampmedlem 0709308979

Hansen Jan-Börje; medlem nr. 74.Båtplats 39; 08-550 493 59, 073-640 09 76,
jb.hansen@ekeby-ktv.net

Hedengren Göran; medlem nr. 129. Båtplats 32 08-53255373  0706983261 guran_hedengren@yahoo.com

Hedengren Nils; medlem nr. 7. Båtplats 36; 08-550 444 49,  076-847 12 80,
nils.hedengren@gmail.com

Hellström Mikael; medlem nr. 135. Står i kö för plats på utsidan.

Hemme, Aziz; medlem nr. 119. Båtplats 71 och 77  0735809892  aziz@dindator.so

Holmström Roland; medlem nr.80.  08-550 442 81, 070-248 10 94,
roland.holmstrom@scania.com

Hukkanen Tommi; medlem nr. 79. Båtplats 18; 0705846322  tompa.hukkanen@gmail.com

Håkansson Sören; medlem nr. 43. Båtplats 47; 08-737 00 80, 070-533 22 55,
soren@dentalart.se

Härkeman Onni; medlem nr.36. Båtplats 40; 08-552 477 67, 070-376 61 06,
Ingen mailaddress!

Höglund Dan; medlem nr. 73. Båtplas 33; 070-3693631  danhoglund@telia.com

Innergård Dick; medlem nr.62. Båtplats 67; 073-708 00 16,
dick.innergard@mail.com

Tim Jeaderfeldt; medlem nr.72, Enbart medlem o735955737

Jeppson, Andreas; medlem nr. 123. Båtplats 57  55069792 0708705994  sune _92@hotmail.com

Johansson Sune; medlem nr. 107. Rampmedlem 08-550 421 48,  076-100 56 30,
sune.eklunden@hotmail.co

Johnsson Mats; medlem nr. 5. Båtplats 5; 070-668 91 27,
matsarnejohnsson@gmail.com

Järn Magnus; medlem nr. 91. Rampmedlem 076-8986119  ostas_99@yahoo.se

Kaipainen Timo; medlem nr. 137. Enbart vinterplats 0704366601

Karlsson Berit; medlem nr.12. Båtplats 2; Utlånad till Mats Nygren under 2018 08-550 420 58, 070-522 57 53,
berit.björkhaga@telia.com

Karlsson Jan-Erik; medlem nr.28. Rampmedlem; 08-550 441 96, 070-851 57 95,
janneylwa@hotmail.com

Kecenci Robin; medlem nr.65. 0739871143  robin.kesenci@hotmail.com

Khabout Imad; medlem nr. 136. Båplats 71 07339137279  benke_i@hotmail.c

Kudzak Martin; medlem nr. 142. Båtplats 23  0723596065  mark11669@outlook.com

Kvarlin Dennis; medlem nr.52. Rampmedlem 08-530 385 21,
Ingen mail address!

Larsson Christer; medlem nr. 20. Rampmedlem; 08-500 252 52, 070-598 77 78,
christer.l@live.com

Liden Ulf; medlem nr.47. Rampmedlem står i kö för plats på insidan 0708928368  info@enterstainment.se

Krister Lindh; medlem nr. 48.Rampmedlem  0703230625  krickelin69@gmail.com

Lindström Bo; medlem nr.10. Båtplats 10;  roddbåt på stranden nr.2 08-550 420 34, 070-557 01 03,
bosse.glantan@telia.com

Lundvall Lars Göran; medlem nr. 141. 0708855423  igtmk@tyfonmail.se

Länn Andreas; medlem nr.92. Båtplats 20 plats på stranden nr.8  070-7388483  andreas.lann@live.se

Lönberg Stefan; medlem nr. 111. Båtplats egen brygga; 08-550 867 23, 070-328 00 87,
mehdraf@gamail.com

Malmsten Matz; medlem nr.67. Rampmedlem; 08-550 363 75, 070-714 33 50,
matz.malmsten@hotmail.com

Mannberg Anna; medlem nr. 49. Båtplats 58  0761878409  anna@glasanna.se

Maslanka Krysttof; medlem nr. 132. Båtplats 34  0736319397  krisby@gmail.com

Metso Per-Eric; medlem nr. 33.  Båtplats 64; 08-552 454 66, 070-758 81 69,
per-eric.metso@infrapartner.se

Mieczkowski Mateusz; medlem nr. 109. Står i kö för plats på insidan mieczko1988@wp.pl

Mihlberg Christoffer; medlem nr. 100. Båtplats 11  076-189 24 21
mihlberg@live.com

Mustonen Reino; medlem nr. 51. Båtplats 56; 08-550 448 37,
Ingen mailaddress

Mustonen Risto; medlem nr.105.  Båtplats 69 086451967  0736356329  risto.mustonen64@gmail.com

Määttä Ari medlem nr.64. Enbart medlem. Båt på stranden nr.15 55248302  0706983397
ari.maatta@live.se

Nilsson Leif; medlem nr. 40. Båtplats 44;  08-550 441 39,  073-992 29 91,
leif.nilsson@ekeby-ktv.net

Nilsson Per O; medlem nr.90. Rampmedlem; 08-550 421 25,
per@skogshyddan.eu

Nilsson Torulf; medlem nr.86.  Båtplats 38; 08-532 540 77, 070-580 71 25, 070-757 35 34,
pirkko.torolf@telia.com

Niiran Peter; medlem nr.95. Båtplats nr. 7 på stranden  070- 7904724  niira@hotmail.se

Norling Lars; medlem nr.45. Båtplats 37; 08-7749703  070-3445668  laerks@kth.se

Nyberg Juha;medlem nr.71. Båtplats 68; 08-550 420 70, 070-325 99 03,
juha.nyberg@linearis.se

Nygren Gunnar; medlem nr.103. Båt på stranden nr.12 070-6903323  info@elastec.se

Nygren Mats; medlem nr.103. Rampmedlem står i kö för plats på insidan. Lånar plats 2 under 2018. 0702658126  info@sakmontage

Paczkowski Åsa; medlem nr.134. Står i kö för båtplats på insidan. asa.paxzkowsik@gmail.com

Pahlgren Janne; medlem nr.89. Rampmedlem 08-12209256   jan.palgren@one-nordic.se

Palm Rolf; medlem nr.22. Båtplats 48 ; 0702521961
palm@telgecity.com

Palmqvist Johan; medlem nr.112. Båtplats 16. Rorgängsgatan 5 12068 Stockholm 0738670297 johan.palmqvist@clasohlson.se

Pesonen Osmo; medlem nr.42. Båtplats 3; 070-2035540  oskujaeeva@gmail.com

Roudin Jan-Inleld ; medlem nr. 3.Rampmedlem; 077-367 787 09,
Ingen mailaddress!

Rudin Folke; medlem nr.63. Rampmedlem; 08-552 401 46, 08-552 471 71,
maud.rudin@telia.com

Ryman Annika; medlem nr.24.Båtplats 24 och 27; 08-550421 58, 070-735 61 66,
annika.ryman@medmening.se

Scherman Lena; medlem nr.18. Båtplats 19; 08-88 25 99, 070-762 21 82,
lena_scherman@hotmail,se

Steffen Daniel; medlem nr.59. Rampmedlem  070-3389868 daniel_steffen74@hotmail.com

Setterberg Magnus; medlem nr.41. Båtplats 62 0705681520  maggan85@gmail.com

Strömberg Ronny; medlem nr. 113 Båtplats 14; 08-531 801 80, 070-594 26 81,
ronny@iss.se

Sundfors Lars; medlem nr.110. Enbart medlem. 08-55040423  073-5040423  lasse45@tele2.se

Svensson Sture; medlem 31. Rampmedlem; 08-550 420 45, 070-964 61 02,
petersbergsgard@live.se

Sävheden Kåge; medlem nr. 131. 070-6032559  kage.savheden@hotmail.com

Söderqvist Tomas; medlem nr.120.  Båtplats 61;  0762383313 tomas.soderqvist@scania.se

Söderström Tommy; medlem nr.14.  Rampmedlem  08-55240758  073-085238  tommy.soderstrom@scania.com

Tegner, Charles;medlem nr.127.  Båtplats 31  0737411850  charles.tegner@scania.com

Therben Hanna;  medlem nr.8. Rampmedlem. Står i kö för en plats på insidan. 08-550 181 36, 070-5858136  hanna.therbén@telia.com

Törnsten Leif och Solbritt Håxell;  medlem nr.97. Båtplats 49 07068431111  mceffe@hotmail.com

Walter Mikael; medlem nr. 101. Rampmedlem 0705549259 valle@ekeby-kvt.net

Warnquist, Håkan; medlem nr. 50. Båtplats 21  0851751515  0702474794  0736729818 hakwa760@gmail.com

Vasara Eero; rampmedlem; medlem nr. 68.Båt på stranden nr. 5 08-550 323 74, 070-799 79 88,
eero@bredband2.com

Wellerfors Mats; medlem nr.93.Båtplats 30; 08-550 420 63, 070-8579577

mats-wellerfors@tele2.se

Wilk Leo ; medlem nr.84. Båtplats 55 0733706273  leo@swiss.se

Wiklund, Mattias; medlem nr.15 Båtplats 29  0739908838 matte_w81@hotmail.com

Wickman Max; medlem nr.26. Rampmedlem; 08-550 417 47, 070-823 24 25,
max.wickman@telia.com

Åberg Daniel; medlem nr.34.  Båtplats på stranden; nr. 11 08-550 840 57, 073-813 35 62,
danne.aberg@hotmail.com

Åhlin Mikael; medlem nr.138. Rampmedlem står i kö för plats på insidan. Lånar plats 70 under 2018 0764241199  skogsbackarna@telia. com

Åsgård Anders; medlem nr. 11. Båtplats 12; plats på stranden nr.10 073-502 08 21,
andersasgard@yahoo.com

Östensson Anders;medlem nr.23.Båtplats 26;  08-532 553 58,  070-687 15 81,
andersostensson@hotmail.com

Östlund Magnus; medlem nr. 140. Rampmedlem står i kö för plats på insidan. 0703166574  magnus@swepkip.se

Comments are closed.

Bilder i urval
bathamnen_3 OLYMPUS DIGITAL CAMERA fiske-ekensberg_1050 ebk1 renovering-av-bryggan_1042 fiske-ekensberg_1011 fiske-ekensberg_1017